glazura monoblock light green mat 20x20 cersanit
Nr kat. 100220142


opis produktu
GLAZURA 20X20 MONOBLOCK JASNA ZIELONA CERSANIT to płytka ścienna utrzymana w kolorze jasnej i radosnej zieleni, która stworzy idealne wykończenie kuchni i łazienki w stylu retro, skandynawskim, jak również nowoczesnym. Produkt marki Cersanit z kolekcji Monoblock posiada nie tylko oryginalny odcień, ale także matową powłokę, która podkreśla charakter płytki. Produkt o wymiarach 20 cm szerokości, 20 cm długości oraz 7 mm grubości. Płytki ścienne sprawdzą się wyłącznie w zastosowaniu wewnętrznym. Są łatwe w konserwacji, a ponadto odporne na plamienie, co pozwala zachować płytki w najlepszej kondycji przez wiele lat. Gwarancja na wybrany model wynosi 6 lat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Monoblock |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 20 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 20 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 20x20 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
GLAZURA 20X20 MONOBLOCK JASNA ZIELONA CERSANIT to płytka ścienna utrzymana w kolorze jasnej i radosnej zieleni, która stworzy idealne wykończenie kuchni i łazienki w stylu retro, skandynawskim, jak również nowoczesnym. Produkt marki Cersanit z kolekcji Monoblock posiada nie tylko oryginalny odcień, ale także matową powłokę, która podkreśla charakter płytki. Produkt o wymiarach 20 cm szerokości, 20 cm długości oraz 7 mm grubości. Płytki ścienne sprawdzą się wyłącznie w zastosowaniu wewnętrznym. Są łatwe w konserwacji, a ponadto odporne na plamienie, co pozwala zachować płytki w najlepszej kondycji przez wiele lat. Gwarancja na wybrany model wynosi 6 lat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Monoblock |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 20 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 20 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 20x20 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura monoblock light green mat 20x20 cersanit
Nr kat. 100220142
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
GLAZURA 20X20 MONOBLOCK JASNA ZIELONA CERSANIT to płytka ścienna utrzymana w kolorze jasnej i radosnej zieleni, która stworzy idealne wykończenie kuchni i łazienki w stylu retro, skandynawskim, jak również nowoczesnym. Produkt marki Cersanit z kolekcji Monoblock posiada nie tylko oryginalny odcień, ale także matową powłokę, która podkreśla charakter płytki. Produkt o wymiarach 20 cm szerokości, 20 cm długości oraz 7 mm grubości. Płytki ścienne sprawdzą się wyłącznie w zastosowaniu wewnętrznym. Są łatwe w konserwacji, a ponadto odporne na plamienie, co pozwala zachować płytki w najlepszej kondycji przez wiele lat. Gwarancja na wybrany model wynosi 6 lat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Monoblock |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 20 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 20 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 20x20 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Niezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


