glazura lussi light grey inserto leaf b 25x40 cersanit
Nr kat. 100559323
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Lussi |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 25 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 25x40 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Lussi |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 25 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 25x40 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura lussi light grey inserto leaf b 25x40 cersanit
Nr kat. 100559323




