glazura giardino neve satin 60x120 rectified baldocer
Nr kat. 100540220

opis produktu
Glazura Giardino Neve Satin zaprasza do wnętrza naturę dzięki motywowi roślinnych liści w ciepłych odcieniach brązu i zieleni. Satynowe wykończenie nadaje płytkom subtelny blask i aksamitną gładkość w dotyku. Format 60x120 cm harmonijnie komponuje się w każdej przestrzeni - od łazienki po salon, tworząc spójną aranżację z kolekcją Neve Satin. Rektyfikowane krawędzie pozwalają układać płytki z minimalną fugą, co daje efekt eleganckiej, jednolitej powierzchni. Ceramiczna struktura o grubości 11 mm gwarantuje trwałość na lata. Hiszpańska precyzja wykonania marki Baldocer łączy estetykę z funkcjonalnością. Gładka powierzchnia ułatwia codzienną pielęgnację. Idealne dla miłośników botanicznych wzorów szukających wyjątkowego charakteru wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | plytki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Glazura |
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Florystyczne |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Neve Satin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Florystyczne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Glazura Giardino Neve Satin zaprasza do wnętrza naturę dzięki motywowi roślinnych liści w ciepłych odcieniach brązu i zieleni. Satynowe wykończenie nadaje płytkom subtelny blask i aksamitną gładkość w dotyku. Format 60x120 cm harmonijnie komponuje się w każdej przestrzeni - od łazienki po salon, tworząc spójną aranżację z kolekcją Neve Satin. Rektyfikowane krawędzie pozwalają układać płytki z minimalną fugą, co daje efekt eleganckiej, jednolitej powierzchni. Ceramiczna struktura o grubości 11 mm gwarantuje trwałość na lata. Hiszpańska precyzja wykonania marki Baldocer łączy estetykę z funkcjonalnością. Gładka powierzchnia ułatwia codzienną pielęgnację. Idealne dla miłośników botanicznych wzorów szukających wyjątkowego charakteru wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | plytki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Glazura |
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Florystyczne |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Neve Satin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Florystyczne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura giardino neve satin 60x120 rectified baldocer
Nr kat. 100540220
Wpisz powierzchnię:
m2
1,44m21 paczka

1,44m21 paczka



Wpisz powierzchnię:
m2
1,44m21 paczka

1,44m21 paczka



opis produktu
Glazura Giardino Neve Satin zaprasza do wnętrza naturę dzięki motywowi roślinnych liści w ciepłych odcieniach brązu i zieleni. Satynowe wykończenie nadaje płytkom subtelny blask i aksamitną gładkość w dotyku. Format 60x120 cm harmonijnie komponuje się w każdej przestrzeni - od łazienki po salon, tworząc spójną aranżację z kolekcją Neve Satin. Rektyfikowane krawędzie pozwalają układać płytki z minimalną fugą, co daje efekt eleganckiej, jednolitej powierzchni. Ceramiczna struktura o grubości 11 mm gwarantuje trwałość na lata. Hiszpańska precyzja wykonania marki Baldocer łączy estetykę z funkcjonalnością. Gładka powierzchnia ułatwia codzienną pielęgnację. Idealne dla miłośników botanicznych wzorów szukających wyjątkowego charakteru wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | plytki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Glazura |
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Florystyczne |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Neve Satin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Florystyczne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


