glazura clinker snow mat rectified 30x90 baldocer
Nr kat. 100276877
opis produktu
GLAZURA 30X90 CLINKER SNOW BALDOCER to wysokiej jakości płytka ścienna utrzymana w uniwersalnym odcieniu bieli, która doskonale odnajdzie się w wielu aranżacjach łazienki oraz kuchni. Model płytki rektyfikowanej o wymiarach 30 cm szerokości, 90 cm długości oraz 10,5 mm grubości posiada matową powierzchnię, która jest łatwa w pielęgnacji. Model występuje w nowoczesnej kolekcji Clinker producenta Baldocer, która prezentuje monokolorowe płytki ścienne, które zaskakują wzorem oraz oryginalną strukturą powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Clinker |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 90 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
GLAZURA 30X90 CLINKER SNOW BALDOCER to wysokiej jakości płytka ścienna utrzymana w uniwersalnym odcieniu bieli, która doskonale odnajdzie się w wielu aranżacjach łazienki oraz kuchni. Model płytki rektyfikowanej o wymiarach 30 cm szerokości, 90 cm długości oraz 10,5 mm grubości posiada matową powierzchnię, która jest łatwa w pielęgnacji. Model występuje w nowoczesnej kolekcji Clinker producenta Baldocer, która prezentuje monokolorowe płytki ścienne, które zaskakują wzorem oraz oryginalną strukturą powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Clinker |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 90 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura clinker snow mat rectified 30x90 baldocer
Nr kat. 100276877
Zobacz inne z kolekcji




