glazura blanca leaves satin rectified 59,8x119,8 arte
Nr kat. 100534370
opis produktu
Glazura Blanca leaves satin rectified 59,8x119,8 Arte to model, który wyróżnia się subtelnym wzorem, wnosząc do wnętrza poczucie lekkości. Prezentowana płytka ścienna w kremowym odcieniu posiada satynowe wykończenie powierzchni. Glazura pokryta motywem liści znakomicie odnajdzie się w aranżacjach boho, skandynawskich, glamour oraz nowoczesnych. Duży format płytki, która mierzy 59,8 cm szerokości oraz 119,8 cm długości, zapewnia sprawny montaż. Zaś rektyfikowane do precyzyjnych wartości boki glazury, które zapewniają możliwość użycia minimalnej ilości fugi, pozwalają uzyskać na ścianie spójną kompozycję bez wyraźnych złączeń. Produkt marki Arte by Tubądzin doskonale sprawdzi się w roli płytki ściennej na korytarzu, w łazience, kuchni, a także w salonie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Blanca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Glazura Blanca leaves satin rectified 59,8x119,8 Arte to model, który wyróżnia się subtelnym wzorem, wnosząc do wnętrza poczucie lekkości. Prezentowana płytka ścienna w kremowym odcieniu posiada satynowe wykończenie powierzchni. Glazura pokryta motywem liści znakomicie odnajdzie się w aranżacjach boho, skandynawskich, glamour oraz nowoczesnych. Duży format płytki, która mierzy 59,8 cm szerokości oraz 119,8 cm długości, zapewnia sprawny montaż. Zaś rektyfikowane do precyzyjnych wartości boki glazury, które zapewniają możliwość użycia minimalnej ilości fugi, pozwalają uzyskać na ścianie spójną kompozycję bez wyraźnych złączeń. Produkt marki Arte by Tubądzin doskonale sprawdzi się w roli płytki ściennej na korytarzu, w łazience, kuchni, a także w salonie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Blanca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura blanca leaves satin rectified 59,8x119,8 arte
Nr kat. 100534370
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





