glazura amalfi selva połysk 7,5x30 mainzu
Nr kat. 100554083
opis produktu
Glazura Amalfi Selva Połysk wyróżnia się oryginalnym zielonym kolorem z efektownym połyskiem, który odbija światło i nadaje wnętrzom świeżości. Prostokątny format 7,5x30 cm w kolekcji Amalfi marki Mainzu Ceramica tworzy harmonijne kompozycje na ścianach kuchni, łazienki czy salonu. Połyskujące wykończenie jest łatwe w czyszczeniu i zachowuje estetyczny wygląd przez lata. Zielony kolor wprowadza do wnętrz naturalne akcenty, które kojąco wpływają na samopoczucie domowników. Ceramiczna struktura o grubości 8 mm gwarantuje trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Hiszpańska jakość wykonania zapewnia precyzyjne krawędzie i równomierną kolorystykę każdej płytki. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań do aranżacji ścian.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Cegiełki |
| Ilość twarzy: | 4 |
| Dostawca: | Mainzu Ceramica |
| Kolekcja: | Amalfi |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 7.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Cegiełki |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Grupa rozmiarowa: | 7X30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Glazura Amalfi Selva Połysk wyróżnia się oryginalnym zielonym kolorem z efektownym połyskiem, który odbija światło i nadaje wnętrzom świeżości. Prostokątny format 7,5x30 cm w kolekcji Amalfi marki Mainzu Ceramica tworzy harmonijne kompozycje na ścianach kuchni, łazienki czy salonu. Połyskujące wykończenie jest łatwe w czyszczeniu i zachowuje estetyczny wygląd przez lata. Zielony kolor wprowadza do wnętrz naturalne akcenty, które kojąco wpływają na samopoczucie domowników. Ceramiczna struktura o grubości 8 mm gwarantuje trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Hiszpańska jakość wykonania zapewnia precyzyjne krawędzie i równomierną kolorystykę każdej płytki. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań do aranżacji ścian.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Cegiełki |
| Ilość twarzy: | 4 |
| Dostawca: | Mainzu Ceramica |
| Kolekcja: | Amalfi |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 7.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Cegiełki |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Grupa rozmiarowa: | 7X30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura amalfi selva połysk 7,5x30 mainzu
Nr kat. 100554083
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





