panele podłogowe wodoodporne faus fusion industry tiles s184237 ac6 8mm
Nr kat. 100355156
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne FAUS Fusion Industry Tiles zapewniają najwyższą odporność na ścieranie klasy AC6, idealną do obiektów komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Format płytkowy 60x118 cm w grubości 8 mm nadaje pomieszczeniu nowoczesny charakter, doskonale imitując naturalny kamień. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na bezproblemowy montaż w łazience czy kuchni. Struktura kamienia nadaje wnętrzu prestiżowy i elegancki wygląd, pasujący zarówno do minimalistycznych, jak i klasycznych aranżacji. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki specjalnej technologii. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 60-letnia gwarancja potwierdza wyjątkową trwałość i jakość wykonania, zapewniając spokój na długie lata użytkowania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Industry Tiles |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.60 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Kamień / Płytka |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne FAUS Fusion Industry Tiles zapewniają najwyższą odporność na ścieranie klasy AC6, idealną do obiektów komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Format płytkowy 60x118 cm w grubości 8 mm nadaje pomieszczeniu nowoczesny charakter, doskonale imitując naturalny kamień. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na bezproblemowy montaż w łazience czy kuchni. Struktura kamienia nadaje wnętrzu prestiżowy i elegancki wygląd, pasujący zarówno do minimalistycznych, jak i klasycznych aranżacji. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki specjalnej technologii. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 60-letnia gwarancja potwierdza wyjątkową trwałość i jakość wykonania, zapewniając spokój na długie lata użytkowania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Industry Tiles |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.60 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Kamień / Płytka |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne faus fusion industry tiles s184237 ac6 8mm
Nr kat. 100355156
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





