dywan nowoczesny omega fado jadeit 200x300
Nr kat. 100408638
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany beżowe
Dywany do salonu
ART DECO
Tak
Dywany 200x300
Dywany zielone
Dywilan
Dywany wełniane
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany loftowe
Beżowe
Zielone
Geometryczny
Loft
Szczegóły Produktu
| Styl: | ART DECO |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany beżowe
Dywany do salonu
ART DECO
Tak
Dywany 200x300
Dywany zielone
Dywilan
Dywany wełniane
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany loftowe
Beżowe
Zielone
Geometryczny
Loft
Szczegóły Produktu
| Styl: | ART DECO |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny omega fado jadeit 200x300
Nr kat. 100408638
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










