ethno multi
Nr kat. 100168621
opis produktu
Dywany patchwork Ethno Multi to połączenie intensywnych kolorów z feerią wzorów, typowych dla dywanów etno. Tak dekoracyjny dywan do salonu, jak również do sypialni oraz jadalni, stanowi wyrazistą dekorację wnętrza. Dywan wielokolorowy został wykonany metodą tkania maszynowego z włókien syntetycznych – polipropylenu heat set frise. Model wykazuje szereg praktycznych cech – jest łatwy do utrzymania w czystości, odporny na odkształcenia i ścieranie, a także sprężysty, dzięki czemu struktura włókna szybko powraca do swojej kondycji, także po długotrwałym nacisku cięższego mebla. Dostępny w różnych rozmiarach, prezentowany dywan 200x290 cm objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywany patchwork Ethno Multi to połączenie intensywnych kolorów z feerią wzorów, typowych dla dywanów etno. Tak dekoracyjny dywan do salonu, jak również do sypialni oraz jadalni, stanowi wyrazistą dekorację wnętrza. Dywan wielokolorowy został wykonany metodą tkania maszynowego z włókien syntetycznych – polipropylenu heat set frise. Model wykazuje szereg praktycznych cech – jest łatwy do utrzymania w czystości, odporny na odkształcenia i ścieranie, a także sprężysty, dzięki czemu struktura włókna szybko powraca do swojej kondycji, także po długotrwałym nacisku cięższego mebla. Dostępny w różnych rozmiarach, prezentowany dywan 200x290 cm objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ethno multi
Nr kat. 100168621



