empoli szafka dolna d2e/90 hettich grafit mat
Nr kat. 100245669
opis produktu
EMPOLI SZAFKA DOLNA D2E/90 HETTICH GRAFIT MAT to świetny element wyposażenia kuchni. Wraz z innymi meblami należącymi do systemu meblowego Empoli folia grafit mat stworzy funkcjonalne pomieszczenie. EMPOLI SZAFKA DOLNA D2E/90 HETTICH GRAFIT MAT została utrzymana w dwóch barwach – grafitowej i białej. Została wyposażona w cichy domyk. Wysokość produktu to 82 cm, głębokość to 50 cm, a szerokość to 90 cm. Jego front został wykonany z MDFu foliowanego, a korpus z płyty laminowanej. Dzięki tym materiałom mebel jest wyjątkowo trwały. EMPOLI SZAFKA DOLNA D2E/90 HETTICH GRAFIT MAT jest przeznaczona do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Empoli folia grafit mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Hettich |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
EMPOLI SZAFKA DOLNA D2E/90 HETTICH GRAFIT MAT to świetny element wyposażenia kuchni. Wraz z innymi meblami należącymi do systemu meblowego Empoli folia grafit mat stworzy funkcjonalne pomieszczenie. EMPOLI SZAFKA DOLNA D2E/90 HETTICH GRAFIT MAT została utrzymana w dwóch barwach – grafitowej i białej. Została wyposażona w cichy domyk. Wysokość produktu to 82 cm, głębokość to 50 cm, a szerokość to 90 cm. Jego front został wykonany z MDFu foliowanego, a korpus z płyty laminowanej. Dzięki tym materiałom mebel jest wyjątkowo trwały. EMPOLI SZAFKA DOLNA D2E/90 HETTICH GRAFIT MAT jest przeznaczona do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Empoli folia grafit mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Hettich |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
empoli szafka dolna d2e/90 hettich grafit mat
Nr kat. 100245669
Idealne AGD do tej kuchni






