element baterii prysznicowej podtynkowej do boxa termostatycznego deante box złoty połysk bxy_zebt
Nr kat. 100431822

opis produktu
Komponent to element zewnętrzny do BOXa termostatycznego z przełącznikiem natrysku, który jest montowany podtynkowo. Miękkie linie i obłe kształty idealnie komponują się z pozostałymi produktami z kolekcji Alpinia. Rozeta wykonana jest z trwałego mosiądzu i wykończona w efektownym, błyszczącym złocie. Montaż podtynkowy wyróżnia się estetycznym wyglądem i pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Box termostatyczny sprzedawany jest oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kod producenta: | BXY_ZEBT |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 20,5 X 12,5 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.920 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Komponent to element zewnętrzny do BOXa termostatycznego z przełącznikiem natrysku, który jest montowany podtynkowo. Miękkie linie i obłe kształty idealnie komponują się z pozostałymi produktami z kolekcji Alpinia. Rozeta wykonana jest z trwałego mosiądzu i wykończona w efektownym, błyszczącym złocie. Montaż podtynkowy wyróżnia się estetycznym wyglądem i pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Box termostatyczny sprzedawany jest oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kod producenta: | BXY_ZEBT |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 20,5 X 12,5 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.920 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
element baterii prysznicowej podtynkowej do boxa termostatycznego deante box złoty połysk bxy_zebt
Nr kat. 100431822
Cena katalogowa: 869 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 869 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Komponent to element zewnętrzny do BOXa termostatycznego z przełącznikiem natrysku, który jest montowany podtynkowo. Miękkie linie i obłe kształty idealnie komponują się z pozostałymi produktami z kolekcji Alpinia. Rozeta wykonana jest z trwałego mosiądzu i wykończona w efektownym, błyszczącym złocie. Montaż podtynkowy wyróżnia się estetycznym wyglądem i pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Box termostatyczny sprzedawany jest oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kod producenta: | BXY_ZEBT |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 20,5 X 12,5 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.920 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


