dywan tradycyjny thema ancient 160x230 cm
Nr kat. 100084067
opis produktu
Poszukujesz sposobu na odbywanie niezapomnianych podróży bez wychodzenia z domu? Nieważne, czy mowa tu o spojrzeniu w przeszłość, czy o wakacjach nad błękitnym morzem – w obu przypadkach dobrym pomysłem będzie wybór dywanu THEMA ANCIENT. Jego beżowo-niebieska kolorystyka pozwoli Ci stworzyć wnętrza w stylu vintage lub – równie odległe – aranżacje śródziemnomorskie. Niech nie zwiedzie Cię imitujący przetarcia dekor – poliestrowo-polipropylenowe runo jest bowiem odporne na ścieranie, odbarwienia oraz inne procesy związane z codziennym użytkowaniem. Produkt będzie świetnym elementem wyposażenia przestronnej sypialni lub salonu, gdzie z pewnością poprawi i wzbogaci prezentację wnętrz. Długość dywanu wynosi 230 cm, natomiast jego szerokość to 160 cm.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany tradycyjne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany z poliesteru
Dywany niebieskie
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Dywany retro
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Retro
Industrialny
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 65% Poliester / 35% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2570 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Poszukujesz sposobu na odbywanie niezapomnianych podróży bez wychodzenia z domu? Nieważne, czy mowa tu o spojrzeniu w przeszłość, czy o wakacjach nad błękitnym morzem – w obu przypadkach dobrym pomysłem będzie wybór dywanu THEMA ANCIENT. Jego beżowo-niebieska kolorystyka pozwoli Ci stworzyć wnętrza w stylu vintage lub – równie odległe – aranżacje śródziemnomorskie. Niech nie zwiedzie Cię imitujący przetarcia dekor – poliestrowo-polipropylenowe runo jest bowiem odporne na ścieranie, odbarwienia oraz inne procesy związane z codziennym użytkowaniem. Produkt będzie świetnym elementem wyposażenia przestronnej sypialni lub salonu, gdzie z pewnością poprawi i wzbogaci prezentację wnętrz. Długość dywanu wynosi 230 cm, natomiast jego szerokość to 160 cm.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany tradycyjne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany z poliesteru
Dywany niebieskie
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Dywany retro
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Retro
Industrialny
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 65% Poliester / 35% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2570 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny thema ancient 160x230 cm
Nr kat. 100084067
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać











