dywan tradycyjny superior nakbar premium rubin 235x350 cm
Nr kat. 100468432
opis produktu
Dywan tradycyjny Nakbar Premium rubin to dywan w czerwonym kolorze, który na obrzeżach wyróżnia się ciemnym cieniowaniem. Prezentowany model pokryty oryginalnym wzorem wpisuje się w charakter aranżacji orientalnych oraz etnicznych. Wymiary dywanu tkanego maszynowo sięgają 235 x 350 cm. Wykonany w sposób zrównoważony oraz przyjazny środowisku naturalnemu, posiada certyfikat produktu ekologicznego. Dywan wełniany to wysokiej jakości rozwiązanie do salonu oraz sypialni, które poprawia jakość powietrza. Unikalną cechą dywanów z wełny jest ich naturalna zdolność regulowania poziomu wilgotności. Ponadto sprężysta i gęsta struktura runa wpływa na absolutną miękkość i przyjemność użytkowania, a także skutecznie wyciszenie przestrzeni. Produkt zastosowany na systemie ogrzewania podłogowego zapewnia przyjemne pod stopami uczucie ciepła.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czerwone |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 235X350 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan tradycyjny Nakbar Premium rubin to dywan w czerwonym kolorze, który na obrzeżach wyróżnia się ciemnym cieniowaniem. Prezentowany model pokryty oryginalnym wzorem wpisuje się w charakter aranżacji orientalnych oraz etnicznych. Wymiary dywanu tkanego maszynowo sięgają 235 x 350 cm. Wykonany w sposób zrównoważony oraz przyjazny środowisku naturalnemu, posiada certyfikat produktu ekologicznego. Dywan wełniany to wysokiej jakości rozwiązanie do salonu oraz sypialni, które poprawia jakość powietrza. Unikalną cechą dywanów z wełny jest ich naturalna zdolność regulowania poziomu wilgotności. Ponadto sprężysta i gęsta struktura runa wpływa na absolutną miękkość i przyjemność użytkowania, a także skutecznie wyciszenie przestrzeni. Produkt zastosowany na systemie ogrzewania podłogowego zapewnia przyjemne pod stopami uczucie ciepła.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czerwone |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 235X350 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny superior nakbar premium rubin 235x350 cm
Nr kat. 100468432
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






