dywan tradycyjny superior kirman koniak 170x235 cm
Nr kat. 100509230
opis produktu
Dywan tradycyjny Superior Kirman koniak 170x235 to dekoracyjny dywan w stylu retro, którego deseń inspirowany tradycyjnym wzornictwem wniesie do wnętrza ponadczasową elegancję. Powyższy model utrzymany jest w naturalnych odcieniach beżu i brązu, które wzbogacają niebieskie i czarne akcenty. Tkany maszynowo dywan do salonu, jadalni i sypialni powstał w sposób zrównoważony, co potwierdza certyfikat produktu ekologicznego. Dywan z wełny mierzy 170x235 cm. Ciepła i przyjemna w dotyku struktura włókien zapewni wnętrzu przytulność. Sprawdzi się także na systemie ogrzewania podłogowego. Runo dywanu wełnianego nie ulega odkształceniom ani udeptywaniu. Model odporny na blaknięcie zachowuje doskonały wygląd przez pełen okres użytkowania. Dywan dźwiękochłonny tłumi hałas, a także stabilizuje poziom wilgotności powietrza. Trwały i łatwy w pielęgnacji, wykazuje właściwości trudnopalne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 170X235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan tradycyjny Superior Kirman koniak 170x235 to dekoracyjny dywan w stylu retro, którego deseń inspirowany tradycyjnym wzornictwem wniesie do wnętrza ponadczasową elegancję. Powyższy model utrzymany jest w naturalnych odcieniach beżu i brązu, które wzbogacają niebieskie i czarne akcenty. Tkany maszynowo dywan do salonu, jadalni i sypialni powstał w sposób zrównoważony, co potwierdza certyfikat produktu ekologicznego. Dywan z wełny mierzy 170x235 cm. Ciepła i przyjemna w dotyku struktura włókien zapewni wnętrzu przytulność. Sprawdzi się także na systemie ogrzewania podłogowego. Runo dywanu wełnianego nie ulega odkształceniom ani udeptywaniu. Model odporny na blaknięcie zachowuje doskonały wygląd przez pełen okres użytkowania. Dywan dźwiękochłonny tłumi hałas, a także stabilizuje poziom wilgotności powietrza. Trwały i łatwy w pielęgnacji, wykazuje właściwości trudnopalne.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 170X235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny superior kirman koniak 170x235 cm
Nr kat. 100509230
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








