dywan tradycyjny ambaadi terra 190x290 cm
Nr kat. 100230599
opis produktu
AMBAADI 3082 TERRA to dywan pomarańczowy w ciepłych i przytulnych odcieniach, który dostępny jest także w innych kolorach, kształtach oraz rozmiarach. Dekoracyjny dywan ramka sprawdzi się w wielu aranżacjach – między innymi eklektycznych oraz etnicznych. Naturalne dywany wełniane zapewniają optymalną wilgotność powietrza w pomieszczeniu, wykazują cechy antyelektrostatyczne oraz świetnie przewodzą ciepło sprawdzając się także przy ogrzewaniu podłogowym. Dywan pomarańczowy tłumiący akustykę wnętrza o wymiarach 190 cm szerokości oraz 290 cm długości model objęty 2-letnią gwarancją.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany 140x200
Dywany tradycyjne
Dywany wełniane
140 cm x 200 cm
Dywany tkane ręcznie
Dywany pomarańczowe
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Theo Keller
Pomarańczowe
Dywany ramka
Geometryczny
Ramka
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Pomarańczowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 3800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
AMBAADI 3082 TERRA to dywan pomarańczowy w ciepłych i przytulnych odcieniach, który dostępny jest także w innych kolorach, kształtach oraz rozmiarach. Dekoracyjny dywan ramka sprawdzi się w wielu aranżacjach – między innymi eklektycznych oraz etnicznych. Naturalne dywany wełniane zapewniają optymalną wilgotność powietrza w pomieszczeniu, wykazują cechy antyelektrostatyczne oraz świetnie przewodzą ciepło sprawdzając się także przy ogrzewaniu podłogowym. Dywan pomarańczowy tłumiący akustykę wnętrza o wymiarach 190 cm szerokości oraz 290 cm długości model objęty 2-letnią gwarancją.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany 140x200
Dywany tradycyjne
Dywany wełniane
140 cm x 200 cm
Dywany tkane ręcznie
Dywany pomarańczowe
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Theo Keller
Pomarańczowe
Dywany ramka
Geometryczny
Ramka
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Pomarańczowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 3800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny ambaadi terra 190x290 cm
Nr kat. 100230599
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









