dywan shaggy softy cream 200x290 cm
Nr kat. 100364021
opis produktu
DYWAN SHAGGY SOFTY CREAM to model, który zaskakuje błogą miękkością runa. Powyższa kolekcja dywanów Softy charakteryzuje się pluszową strukturą. Dywan kremowy prezentuje uniwersalny i jasny odcień, który sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, rozświetlając wnętrze oraz tworząc wrażenie większej przestrzeni. Wymiary dywanu prostokątnego sięgają 200 x 290 cm. Model tkany maszynowo z syntetycznego poliestru cechuje naturalny wygląd. Włókno zwieńczone subtelnym połyskiem nadaje powierzchni ekskluzywny charakter. Miękki i sprężysty dywan poliestrowy nie ulega udeptywaniu, tarciu, blaknięciu ani odkształceniom. Model o właściwościach antystatycznych i termoizolacyjnych jest odpowiedni do użytkowania przez alergików, a także do wykorzystania na systemie ogrzewania podłogowego.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany beżowe
Dywany do salonu
JAPANDI
Dywany 200x300
NOWOCZESNE
Dywany shaggy
Dywany z poliesteru
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany gładkie
Dywany skandynawskie
Beżowe
Dywany futrzane
SOFTY
Ecru
Skandynawski
Gładki
Futrzany
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | SOFTY |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 16 mm |
| Waga całkowita: | 1600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN SHAGGY SOFTY CREAM to model, który zaskakuje błogą miękkością runa. Powyższa kolekcja dywanów Softy charakteryzuje się pluszową strukturą. Dywan kremowy prezentuje uniwersalny i jasny odcień, który sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, rozświetlając wnętrze oraz tworząc wrażenie większej przestrzeni. Wymiary dywanu prostokątnego sięgają 200 x 290 cm. Model tkany maszynowo z syntetycznego poliestru cechuje naturalny wygląd. Włókno zwieńczone subtelnym połyskiem nadaje powierzchni ekskluzywny charakter. Miękki i sprężysty dywan poliestrowy nie ulega udeptywaniu, tarciu, blaknięciu ani odkształceniom. Model o właściwościach antystatycznych i termoizolacyjnych jest odpowiedni do użytkowania przez alergików, a także do wykorzystania na systemie ogrzewania podłogowego.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany beżowe
Dywany do salonu
JAPANDI
Dywany 200x300
NOWOCZESNE
Dywany shaggy
Dywany z poliesteru
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany gładkie
Dywany skandynawskie
Beżowe
Dywany futrzane
SOFTY
Ecru
Skandynawski
Gładki
Futrzany
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | SOFTY |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 16 mm |
| Waga całkowita: | 1600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy softy cream 200x290 cm
Nr kat. 100364021
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









