dywan shaggy premium moyo taupe 80x150 cm
Nr kat. 100475999
opis produktu
Dywan shaggy Premium Moyo taupe 080x150 to model w naturalnym odcieniu oscylującym pomiędzy beżem a szarością. Prezentowany wariant doskonale sprawdzi się w roli dywanu do sypialni oraz salonu, wprowadzając ekskluzywny połysk oraz błogą miękkość. Dywan shaggy charakteryzuje się niebywale przyjemną w dotyku, futrzaną i ciepłą strukturą. Model o wymiarach wynoszących 80x150 cm powstał metodą tkania maszynowego. Oprócz walorów wizualnych, dywan z poliestru wyróżnia się także niebywałą funkcjonalnością. Miękkie, puszyste i sprężyste runo gwarantuje trwałość oraz odporność na czynniki mechaniczne. Powierzchnia powyższego dywanu nie blaknie pod wpływem substancji chemicznych ani promieniowania UV. Model odporny na udeptywanie, ścieranie, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia zapewnia łatwość utrzymania czystości. Produkt objęty dwuletnią gwarancją posiada ponad pięciocentymetrowe runo, którego przytulność idealnie dopełni wnętrze w stylu skandynawskim, jak również glamour.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | MOYO EXCLUSIVE |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 55 mm |
| Waga całkowita: | 2750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan shaggy Premium Moyo taupe 080x150 to model w naturalnym odcieniu oscylującym pomiędzy beżem a szarością. Prezentowany wariant doskonale sprawdzi się w roli dywanu do sypialni oraz salonu, wprowadzając ekskluzywny połysk oraz błogą miękkość. Dywan shaggy charakteryzuje się niebywale przyjemną w dotyku, futrzaną i ciepłą strukturą. Model o wymiarach wynoszących 80x150 cm powstał metodą tkania maszynowego. Oprócz walorów wizualnych, dywan z poliestru wyróżnia się także niebywałą funkcjonalnością. Miękkie, puszyste i sprężyste runo gwarantuje trwałość oraz odporność na czynniki mechaniczne. Powierzchnia powyższego dywanu nie blaknie pod wpływem substancji chemicznych ani promieniowania UV. Model odporny na udeptywanie, ścieranie, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia zapewnia łatwość utrzymania czystości. Produkt objęty dwuletnią gwarancją posiada ponad pięciocentymetrowe runo, którego przytulność idealnie dopełni wnętrze w stylu skandynawskim, jak również glamour.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | MOYO EXCLUSIVE |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 55 mm |
| Waga całkowita: | 2750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy premium moyo taupe 80x150 cm
Nr kat. 100475999
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








