dywan shaggy moyo 1 nature 200x290
Nr kat. 100217471
opis produktu
Twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru, gdy pojawi się w nim mocny akcent dekoracyjny, jakim jest futrzany dywan MOYO 1 NATURE typu Shaggy. Będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego salonu, jak również sypialni. Odświeży pomieszczenie dodając mu nowy niesamowity styl. Gładki prostokąt o wymiarach 200 x 290 cm wyprodukowany maszynowo w 100 % z poliestru. Jego runo jest lśniące i miękkie w dotyku. Cechuje je duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i udeptywanie. Brązowy dywan MOYO 1 NATURE jest odporny na plamy, zabrudzenia oraz ścieranie. Jego kolor długo zachowuje swoją wyrazistość.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany beżowe
Tak
Dywany brązowe
Dywany shaggy
NOWOCZESNE
Dywany 200x300
Dywany z poliesteru
SKANDYNAWSKIE
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
MOYO
Poliester
Dywany gładkie
Dywany glamour
Dywany włochate
Beżowe
Brązowe
Dywany futrzane
Dywany alaska
Naturalne
Glamour
Gładki
Włochaty
Futrzany
Alaska
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | MOYO |
| Przyjemne w dotyku: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Naturalne |
| Wysokość runa: | 25 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru, gdy pojawi się w nim mocny akcent dekoracyjny, jakim jest futrzany dywan MOYO 1 NATURE typu Shaggy. Będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego salonu, jak również sypialni. Odświeży pomieszczenie dodając mu nowy niesamowity styl. Gładki prostokąt o wymiarach 200 x 290 cm wyprodukowany maszynowo w 100 % z poliestru. Jego runo jest lśniące i miękkie w dotyku. Cechuje je duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i udeptywanie. Brązowy dywan MOYO 1 NATURE jest odporny na plamy, zabrudzenia oraz ścieranie. Jego kolor długo zachowuje swoją wyrazistość.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany beżowe
Tak
Dywany brązowe
Dywany shaggy
NOWOCZESNE
Dywany 200x300
Dywany z poliesteru
SKANDYNAWSKIE
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
MOYO
Poliester
Dywany gładkie
Dywany glamour
Dywany włochate
Beżowe
Brązowe
Dywany futrzane
Dywany alaska
Naturalne
Glamour
Gładki
Włochaty
Futrzany
Alaska
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | MOYO |
| Przyjemne w dotyku: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Naturalne |
| Wysokość runa: | 25 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy moyo 1 nature 200x290
Nr kat. 100217471
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






