dywan shaggy dream shag grey
Nr kat. 100313661
opis produktu
DYWAN DREAM SHAG DRS03 GREY to dywan szary, którego wymiary wynoszą 122 x 183 cm. Prezentowany dywan włochaty zapewnia luksusową miękkość, dzięki czemu doskonale odnajdzie się w roli dywanu do sypialni i salonu. Model o jednolitej powierzchni pokrywa geometryczny wzór, który dedykowany jest wielu współczesnym aranżacjom – glamour, skandynawskim, nowoczesnym i eklektycznym. Dywan z poliestru wyróżnia się łatwością pielęgnacji oraz odpornością na blaknięcie – także pod wpływem światła UV. Prezentowany dywan tkany maszynowo to model o właściwościach antystatycznych. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Tak
Dywany shaggy
Dywany z poliesteru
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Poliester
Dywany pluszowe
Szare
Dywany włochate
Dywany futrzane
Geometryczny
Włochaty
Pluszowy
Futrzany
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 40 mm |
| Waga całkowita: | 2820 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 122X183 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN DREAM SHAG DRS03 GREY to dywan szary, którego wymiary wynoszą 122 x 183 cm. Prezentowany dywan włochaty zapewnia luksusową miękkość, dzięki czemu doskonale odnajdzie się w roli dywanu do sypialni i salonu. Model o jednolitej powierzchni pokrywa geometryczny wzór, który dedykowany jest wielu współczesnym aranżacjom – glamour, skandynawskim, nowoczesnym i eklektycznym. Dywan z poliestru wyróżnia się łatwością pielęgnacji oraz odpornością na blaknięcie – także pod wpływem światła UV. Prezentowany dywan tkany maszynowo to model o właściwościach antystatycznych. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Tak
Dywany shaggy
Dywany z poliesteru
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Poliester
Dywany pluszowe
Szare
Dywany włochate
Dywany futrzane
Geometryczny
Włochaty
Pluszowy
Futrzany
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 40 mm |
| Waga całkowita: | 2820 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 122X183 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy dream shag grey
Nr kat. 100313661
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









