dywan shaggy dream shag grey
Nr kat. 100313650
opis produktu
DYWAN DREAM SHAG DRS03 GREY to idealny dywan do sypialni, a także salonu w stylu glamour, loft, skandynawskim i eklektycznym. Model o wymiarach 239 x 300 cm wyróżnia się luksusowo miękką, włochatą strukturą runa. Prezentowany dywan szary to model tkany maszynowo z niezawodnych i trwałych włókien poliestru. Dywan włochaty z geometrycznym wzorem zapewnia naturalny wygląd powierzchni, łatwość utrzymania czystości, jak również wysoki komfort użytkowania. Miękki dywan shaggy nie ulega przebarwieniom, odkształceniom oraz wilgoci.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Tak
Dywany shaggy
Dywany 250x350
Dywany z poliesteru
Prostokąt
250 cm x 350 cm
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Poliester
Dywany pluszowe
Szare
Dywany włochate
Dywany futrzane
Geometryczny
Włochaty
Pluszowy
Futrzany
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 40 mm |
| Waga całkowita: | 2820 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 239X300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN DREAM SHAG DRS03 GREY to idealny dywan do sypialni, a także salonu w stylu glamour, loft, skandynawskim i eklektycznym. Model o wymiarach 239 x 300 cm wyróżnia się luksusowo miękką, włochatą strukturą runa. Prezentowany dywan szary to model tkany maszynowo z niezawodnych i trwałych włókien poliestru. Dywan włochaty z geometrycznym wzorem zapewnia naturalny wygląd powierzchni, łatwość utrzymania czystości, jak również wysoki komfort użytkowania. Miękki dywan shaggy nie ulega przebarwieniom, odkształceniom oraz wilgoci.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Tak
Dywany shaggy
Dywany 250x350
Dywany z poliesteru
Prostokąt
250 cm x 350 cm
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Poliester
Dywany pluszowe
Szare
Dywany włochate
Dywany futrzane
Geometryczny
Włochaty
Pluszowy
Futrzany
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 40 mm |
| Waga całkowita: | 2820 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 239X300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy dream shag grey
Nr kat. 100313650
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









