dywan nowoczesny alm freude uni green 190x290
Nr kat. 100502454
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY ALM FREUDE UNI GREEN to dywan zielony o pętelkowej strukturze. Model prezentuje różnorodne odcienie zieleni, zyskując naturalny wygląd. Dywan do salonu, przedpokoju, sypialni oraz jadalni mierzy 190 x 290 cm. Produkt ekologiczny, który powstał metodą tkania ręcznego w sposób zrównoważony, potwierdza certyfikat. Dywan wełniany gwarantuje ciepłe, sprężyste i miękkie runo. Włókno nie blaknie i nie ulega trwałym zabrudzeniom. Jest stosunkowo łatwe w pielęgnacji, a ponadto wykazuje praktyczne właściwości – termoizolacyjne, antystatyczne, trudnopalne i tłumiące dźwięki. Dywan z wełny reguluje poziom wilgotności powietrza, tworząc w pomieszczeniu optymalny mikroklimat.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Khaki |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY ALM FREUDE UNI GREEN to dywan zielony o pętelkowej strukturze. Model prezentuje różnorodne odcienie zieleni, zyskując naturalny wygląd. Dywan do salonu, przedpokoju, sypialni oraz jadalni mierzy 190 x 290 cm. Produkt ekologiczny, który powstał metodą tkania ręcznego w sposób zrównoważony, potwierdza certyfikat. Dywan wełniany gwarantuje ciepłe, sprężyste i miękkie runo. Włókno nie blaknie i nie ulega trwałym zabrudzeniom. Jest stosunkowo łatwe w pielęgnacji, a ponadto wykazuje praktyczne właściwości – termoizolacyjne, antystatyczne, trudnopalne i tłumiące dźwięki. Dywan z wełny reguluje poziom wilgotności powietrza, tworząc w pomieszczeniu optymalny mikroklimat.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Khaki |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny alm freude uni green 190x290
Nr kat. 100502454
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








