dywan nowoczesny york teal 160x230
Nr kat. 100594616
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Asiatic |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Turkusowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Asiatic Carpets Ltd OCC 105 EADE ROAD LONDON N4 1TJ ENGLAND exportorders@asiatic.co.uk
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Asiatic |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Turkusowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Asiatic Carpets Ltd OCC 105 EADE ROAD LONDON N4 1TJ ENGLAND exportorders@asiatic.co.uk
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny york teal 160x230
Nr kat. 100594616
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie








