dywan nowoczesny venus anthracite 150r
Nr kat. 100597779
Szczegóły Produktu
| Przyjemne w dotyku: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 60% Wiskoza / 40% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 3800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | Koło 150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Koło |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Przyjemne w dotyku: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 60% Wiskoza / 40% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 3800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | Koło 150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Koło |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny venus anthracite 150r
Nr kat. 100597779
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie






