dywan nowoczesny venus anthracite 70x140 cm
Nr kat. 100597775
opis produktu
Dywan nowoczesny Venus anthracite 70x140 cm to stylowa propozycja do wnętrz, w których liczy się wygoda oraz ponadczasowa estetyka. Model doskonale sprawdza się w salonie lub w sypialni wprowadzając do aranżacji elegancki akcent. Jego gładki wzór inspirowany stylistyką industrialną, utrzymany w antracytowym odcieniu, podkreśla charakter przestrzeni. Prostokątny dywan w rozmiarze 70 x 140 cm, ręcznie tkany z połączenia wiskozy i wełny zapewnia trwałość oraz miękkość w codziennym użytkowaniu. Jego gęste runo jest przyjemne w dotyku, odporne na zabrudzenia i przystosowane do podłoża z ogrzewaniem podłogowym. Prezentowany produkt marki Theo Keller objęty jest 2-letnią gwarancją i dostępny wyłącznie w Sklepach Komfort.
Szczegóły Produktu
| Przyjemne w dotyku: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 60% Wiskoza / 40% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 3800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 70x140 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan nowoczesny Venus anthracite 70x140 cm to stylowa propozycja do wnętrz, w których liczy się wygoda oraz ponadczasowa estetyka. Model doskonale sprawdza się w salonie lub w sypialni wprowadzając do aranżacji elegancki akcent. Jego gładki wzór inspirowany stylistyką industrialną, utrzymany w antracytowym odcieniu, podkreśla charakter przestrzeni. Prostokątny dywan w rozmiarze 70 x 140 cm, ręcznie tkany z połączenia wiskozy i wełny zapewnia trwałość oraz miękkość w codziennym użytkowaniu. Jego gęste runo jest przyjemne w dotyku, odporne na zabrudzenia i przystosowane do podłoża z ogrzewaniem podłogowym. Prezentowany produkt marki Theo Keller objęty jest 2-letnią gwarancją i dostępny wyłącznie w Sklepach Komfort.
Szczegóły Produktu
| Przyjemne w dotyku: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 60% Wiskoza / 40% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 3800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 70x140 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny venus anthracite 70x140 cm
Nr kat. 100597775
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie










