dywan nowoczesny uvita grey
Nr kat. 100241772
opis produktu
Nowoczesny dywan UVITA GREY przedstawia geometryczny wzór w romby tworząc wrażenie 3D. Jego krótsze brzegi zostały wykończone frędzlami zaplecionymi w warkoczyki. Produkt UVITA GREY jest szaro-kremowym prostokątem o wymiarach 80 x 150 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z poliestru. Włos dywanu UVITA GREY jest gęsty, miękki i miły w dotyku. Znakomicie się prezentuje. Zapewnia wysoką jakość, wygodę oraz komfort codziennego użytkowania. Wyróżnia go duża wytrzymałość na ścieranie i udeptywanie. Cechuje się wysoką odpornością na zabrudzenia. Jego kolory długo zachowują swoją oryginalną i wyrazistą barwę.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany ecru
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany 80x150
Dywany tkane maszynowo
Nie
Dywany do salonu
Tak
Dywany 3d
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Nowoczesne
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Poliester
Szare
Dywany z frędzlami
Dywany w romby
Ecru
Geometryczny
3D
Z frędzlami
W romby
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny dywan UVITA GREY przedstawia geometryczny wzór w romby tworząc wrażenie 3D. Jego krótsze brzegi zostały wykończone frędzlami zaplecionymi w warkoczyki. Produkt UVITA GREY jest szaro-kremowym prostokątem o wymiarach 80 x 150 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z poliestru. Włos dywanu UVITA GREY jest gęsty, miękki i miły w dotyku. Znakomicie się prezentuje. Zapewnia wysoką jakość, wygodę oraz komfort codziennego użytkowania. Wyróżnia go duża wytrzymałość na ścieranie i udeptywanie. Cechuje się wysoką odpornością na zabrudzenia. Jego kolory długo zachowują swoją oryginalną i wyrazistą barwę.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany ecru
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany 80x150
Dywany tkane maszynowo
Nie
Dywany do salonu
Tak
Dywany 3d
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Nowoczesne
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Poliester
Szare
Dywany z frędzlami
Dywany w romby
Ecru
Geometryczny
3D
Z frędzlami
W romby
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny uvita grey
Nr kat. 100241772
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać














