dywan nowoczesny pure uni red 90x160 cm
Nr kat. 100534009
opis produktu
Dywan Nowoczesny Pure Uni Red 90x160 Cm to stylowe wykończenie podłogi, które podkreśla charakter wnętrza i wprowadza do niego energię połączoną z domowym ciepłem. Stanowi świetną propozycję do salonu i sypialni, jego prostokątny kształt o wymiarach 90 x 160 cm zachwyca czerwonym odcieniem. Model wykonany ręcznie z wełny wyróżnia się miękkim i ciepłym runem, zapewniającym komfort codziennego użytkowania. Cechuje go odporność na wgniecenia od kółek mebli i może być bezpiecznie stosowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Ekologiczny charakter produktu oraz certyfikowana jakość czynią go trwałym wyborem do nowoczesnych wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Styl: | NOWOCZESNE |
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czerwone |
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 90x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan Nowoczesny Pure Uni Red 90x160 Cm to stylowe wykończenie podłogi, które podkreśla charakter wnętrza i wprowadza do niego energię połączoną z domowym ciepłem. Stanowi świetną propozycję do salonu i sypialni, jego prostokątny kształt o wymiarach 90 x 160 cm zachwyca czerwonym odcieniem. Model wykonany ręcznie z wełny wyróżnia się miękkim i ciepłym runem, zapewniającym komfort codziennego użytkowania. Cechuje go odporność na wgniecenia od kółek mebli i może być bezpiecznie stosowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Ekologiczny charakter produktu oraz certyfikowana jakość czynią go trwałym wyborem do nowoczesnych wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Styl: | NOWOCZESNE |
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czerwone |
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 90x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny pure uni red 90x160 cm
Nr kat. 100534009
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








