dywan nowoczesny pure uni brown 90x160 cm
Nr kat. 100534139
opis produktu
Dywan Nowoczesny Pure Uni Brown 90x160 Cm wprowadza do wnętrza naturalne ciepło i przytulny klimat, podkreślając jego elegancki wygląd. Idealnie sprawdza się w salonie oraz sypialni, jego brązowy odcień doskonale odnajduje się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho. Model ma prostokątny kształt o wymiarach 90 x 160 cm, tkany ręcznie z wełny wyróżnia się miękkim i ciepłym runem, zapewniającym wygodę i komfort użytkowania. Charakteryzuje go odporność na wgniecenia od kółek mebli i może być użytkowny na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Prezentowany dywan to produkt ekologiczny, którego jakość została potwierdzona certyfikatem.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 90x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan Nowoczesny Pure Uni Brown 90x160 Cm wprowadza do wnętrza naturalne ciepło i przytulny klimat, podkreślając jego elegancki wygląd. Idealnie sprawdza się w salonie oraz sypialni, jego brązowy odcień doskonale odnajduje się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho. Model ma prostokątny kształt o wymiarach 90 x 160 cm, tkany ręcznie z wełny wyróżnia się miękkim i ciepłym runem, zapewniającym wygodę i komfort użytkowania. Charakteryzuje go odporność na wgniecenia od kółek mebli i może być użytkowny na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Prezentowany dywan to produkt ekologiczny, którego jakość została potwierdzona certyfikatem.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 90x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny pure uni brown 90x160 cm
Nr kat. 100534139
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








