dywan nowoczesny holi purple 190x250
Nr kat. 100470468
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY HOLI PURPLE to model mierzący 190 x 250 cm. Prezentowany dywan fioletowy charakteryzuje się głębokim i nasyconym odcieniem, który wniesie do wnętrza charakter oraz finezję. Model do salonu i sypialni powstał metodą tkania ręcznego. Produkt ekologiczny potwierdzony certyfikatem wykonany został w sposób zrównoważony. Dywan wełniany o właściwościach termoizolacyjnych, antystatycznych i trudnopalnych charakteryzuje się miękkim, sprężystym i ciepłym włóknem odpornym na blaknięcie. Produkt nie ulega odkształceniom, a ponadto reguluje poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Odpowiedni do użytkowania na systemie ogrzewania podłogowego, skutecznie izoluje dźwięki i wycisza wnętrze.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany 200x300
Dywany wełniane
Dywany fioletowe
Dywany tkane ręcznie
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Theo Keller
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Fioletowe
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Fioletowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X250 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY HOLI PURPLE to model mierzący 190 x 250 cm. Prezentowany dywan fioletowy charakteryzuje się głębokim i nasyconym odcieniem, który wniesie do wnętrza charakter oraz finezję. Model do salonu i sypialni powstał metodą tkania ręcznego. Produkt ekologiczny potwierdzony certyfikatem wykonany został w sposób zrównoważony. Dywan wełniany o właściwościach termoizolacyjnych, antystatycznych i trudnopalnych charakteryzuje się miękkim, sprężystym i ciepłym włóknem odpornym na blaknięcie. Produkt nie ulega odkształceniom, a ponadto reguluje poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Odpowiedni do użytkowania na systemie ogrzewania podłogowego, skutecznie izoluje dźwięki i wycisza wnętrze.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany 200x300
Dywany wełniane
Dywany fioletowe
Dywany tkane ręcznie
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Theo Keller
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Fioletowe
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Fioletowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X250 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny holi purple 190x250
Nr kat. 100470468
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










