dywan nowoczesny feeling ramis beige silver 120x170
Nr kat. 100170408
opis produktu
Dodaj nowoczesnego akcentu do salonu lub sypialni dzięki prostokątnemu dywanowi o geometrycznym motywie. Beżowa kolorystyka modelu doskonale komponuje się z niemal każdym pomieszczeniem urządzonym w nowoczesnym stylu. Runo wykonane z polipropylenu Heat Set Frise jest bardzo miękkie w dotyku, więc chodzenie po jego powierzchni stanie się niezwykle komfortowe nawet bez butów. Jest to odpowiedni dywan do salonu i sypialni. Model FEELING BLOCK BEIGE SILVER 120x170 cm optymalnie zagospodaruje przestrzeń na podłodze, dzięki czemu stworzysz przyjemną dla oka aranżację. Produkt został objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany 140x200
Dywany beżowe
Dywany heat set
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Lalee
Szare
Beżowe
Geometryczny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3300 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dodaj nowoczesnego akcentu do salonu lub sypialni dzięki prostokątnemu dywanowi o geometrycznym motywie. Beżowa kolorystyka modelu doskonale komponuje się z niemal każdym pomieszczeniem urządzonym w nowoczesnym stylu. Runo wykonane z polipropylenu Heat Set Frise jest bardzo miękkie w dotyku, więc chodzenie po jego powierzchni stanie się niezwykle komfortowe nawet bez butów. Jest to odpowiedni dywan do salonu i sypialni. Model FEELING BLOCK BEIGE SILVER 120x170 cm optymalnie zagospodaruje przestrzeń na podłodze, dzięki czemu stworzysz przyjemną dla oka aranżację. Produkt został objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany 140x200
Dywany beżowe
Dywany heat set
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Lalee
Szare
Beżowe
Geometryczny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3300 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny feeling ramis beige silver 120x170
Nr kat. 100170408
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać





