dywan nowoczesny dkny atlantic avenue aav01 grey 122x183 cm
Nr kat. 100619650
Szczegóły Produktu
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Poliester |
| Marka: | DKNY |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 1850 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 122X183 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Poliester |
| Marka: | DKNY |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 1850 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 122X183 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny dkny atlantic avenue aav01 grey 122x183 cm
Nr kat. 100619650
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie








