dywan nowoczesny desire eris cream grey 239x300 cm
Nr kat. 100406527
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY DESIRE ERIS CREAM GREY to model o wymiarach wynoszących 239 x 300 cm. Prezentowany dywan écru wzbogacają beżowe, szare i brązowe akcenty. Abstrakcyjny i nieregularny deseń doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, glamour oraz loft. Dywan do salonu oraz sypialni powstał metodą tkania maszynowego. Zastosowane włókna poliestru charakteryzuje łagodny połysk, zapewniając powierzchni ekskluzywne wykończenie. Miękkie i przyjemne w dotyku runo wniesie do wnętrza przytulność i ocieplenie. Elastyczna struktura włókien poliestrowych zachowuje swoją sprężystość, wykazując właściwości odporne na udeptywanie oraz nacisk.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany brązowe
Dywany z poliesteru
Dywany inne rozmiary
Prostokąt
Inne
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Poliester
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Beżowe
Brązowe
Ecru
Abstrakcyjny
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 239X300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY DESIRE ERIS CREAM GREY to model o wymiarach wynoszących 239 x 300 cm. Prezentowany dywan écru wzbogacają beżowe, szare i brązowe akcenty. Abstrakcyjny i nieregularny deseń doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, glamour oraz loft. Dywan do salonu oraz sypialni powstał metodą tkania maszynowego. Zastosowane włókna poliestru charakteryzuje łagodny połysk, zapewniając powierzchni ekskluzywne wykończenie. Miękkie i przyjemne w dotyku runo wniesie do wnętrza przytulność i ocieplenie. Elastyczna struktura włókien poliestrowych zachowuje swoją sprężystość, wykazując właściwości odporne na udeptywanie oraz nacisk.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany brązowe
Dywany z poliesteru
Dywany inne rozmiary
Prostokąt
Inne
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Poliester
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Beżowe
Brązowe
Ecru
Abstrakcyjny
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 239X300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny desire eris cream grey 239x300 cm
Nr kat. 100406527
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










