dywan nowoczesny ck089 drift drf03 blue 274x366 cm
Nr kat. 100619350
Szczegóły Produktu
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2150 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 274X366 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2150 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 274X366 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny ck089 drift drf03 blue 274x366 cm
Nr kat. 100619350
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie









