dywan nowoczesny canvas heron
Nr kat. 100323339
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany polipropylenowe
Dywany 140x200
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Tak
140 cm x 200 cm
Dywany żółte
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Balta
Polipropylen
Szare
Beżowe
Dywany retro
Żółte
Geometryczny
Retro
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Balta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany polipropylenowe
Dywany 140x200
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Tak
140 cm x 200 cm
Dywany żółte
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Balta
Polipropylen
Szare
Beżowe
Dywany retro
Żółte
Geometryczny
Retro
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Balta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny canvas heron
Nr kat. 100323339
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






