dywan nowoczesny calvin klein rush ivory blue 240x300
Nr kat. 100202224
opis produktu
Potrzebujesz szybkiej metamorfozy swojego salonu lub sypialni? Zastosuj proste rozwiązanie jakim jest nowoczesny dywan CALVIN KLEIN RUSH CK950 IVORY/BLUE. To niebieski prostokąt o wymiarach 240 x 300 cm utrzymany w stylu loft, który będzie wspaniałym uzupełnieniem Twojego wnętrza. Doda mu niepowtarzalnego uroku i niesamowitej atmosfery. Dywan CALVIN KLEIN RUSH CK950 IVORY/BLUE tkany jest maszynowo i wyprodukowany z poliestru i polipropylenu. Takie połączenie sprawia, że jest on trwały i wytrzymały na odkształcenia. Bardzo łatwo utrzymasz go w czystości i szybko wypielęgnujesz. Włókna dywanu są hipoalergiczne, antystatyczne i odporne na zabrudzenia.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Tak
Dywany Calvin Klein
Dywany z poliesteru
Dywany 250x350
Dywany niebieskie
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Calvin Klein
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Dywany retro
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Retro
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 59% Poliester / 41% Polipropylen |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Potrzebujesz szybkiej metamorfozy swojego salonu lub sypialni? Zastosuj proste rozwiązanie jakim jest nowoczesny dywan CALVIN KLEIN RUSH CK950 IVORY/BLUE. To niebieski prostokąt o wymiarach 240 x 300 cm utrzymany w stylu loft, który będzie wspaniałym uzupełnieniem Twojego wnętrza. Doda mu niepowtarzalnego uroku i niesamowitej atmosfery. Dywan CALVIN KLEIN RUSH CK950 IVORY/BLUE tkany jest maszynowo i wyprodukowany z poliestru i polipropylenu. Takie połączenie sprawia, że jest on trwały i wytrzymały na odkształcenia. Bardzo łatwo utrzymasz go w czystości i szybko wypielęgnujesz. Włókna dywanu są hipoalergiczne, antystatyczne i odporne na zabrudzenia.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Tak
Dywany Calvin Klein
Dywany z poliesteru
Dywany 250x350
Dywany niebieskie
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Calvin Klein
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Dywany retro
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Retro
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 59% Poliester / 41% Polipropylen |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny calvin klein rush ivory blue 240x300
Nr kat. 100202224
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać












