dywan nowoczesny calvin klein launder ldr01 ivory black 239x300 cm
Nr kat. 100463718
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Dywany Calvin Klein
Dywany z poliesteru
Dywany 250x350
Calvin Klein
Prostokąt
250 cm x 350 cm
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany czarne
Do sypialni
Dywany kremowe
Poliester
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Kremowe
Czarne
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 75% Poliester / 25% Bawełna |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 239X300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Dywany Calvin Klein
Dywany z poliesteru
Dywany 250x350
Calvin Klein
Prostokąt
250 cm x 350 cm
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany czarne
Do sypialni
Dywany kremowe
Poliester
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Kremowe
Czarne
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 75% Poliester / 25% Bawełna |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 239X300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny calvin klein launder ldr01 ivory black 239x300 cm
Nr kat. 100463718
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









