drzwi prysznicowe cersanit crea 90x200 chrom transparentne s159-006
Nr kat. 100198174
opis produktu
Lustra i meble łazienkowe to podstawa aranżacji łazienki. Przy ich wyborze kierujemy się zarówno względami estetycznymi, jak i praktycznymi. Lustro Ring polskiej marki Ruke to prosta prostokątna tafla z ciekawym motywem światła. Technologia LED pozwoliła na instalację oświetlenia, które obiega cały obwód lustra, tworząc elegancką i efektowną ramę. Takie rozmieszczenie światła pozwala również skupić je na twarzy użytkownika, co podnosi komfort codziennych czynności. Lustro Ring Ruke wykonane jest z wyselekcjonowanych materiałów, które gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Produkt obejmują dwa lata gwarancji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 0 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | S159-006 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustra i meble łazienkowe to podstawa aranżacji łazienki. Przy ich wyborze kierujemy się zarówno względami estetycznymi, jak i praktycznymi. Lustro Ring polskiej marki Ruke to prosta prostokątna tafla z ciekawym motywem światła. Technologia LED pozwoliła na instalację oświetlenia, które obiega cały obwód lustra, tworząc elegancką i efektowną ramę. Takie rozmieszczenie światła pozwala również skupić je na twarzy użytkownika, co podnosi komfort codziennych czynności. Lustro Ring Ruke wykonane jest z wyselekcjonowanych materiałów, które gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Produkt obejmują dwa lata gwarancji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 0 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | S159-006 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe cersanit crea 90x200 chrom transparentne s159-006
Nr kat. 100198174
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






