deska warstwowa dąb jaspisowy lakier
Nr kat. 100315564
opis produktu
Szukasz elementu wykończeniowego, który zapewni Ci komfort i wygodę w pomieszczeniu? W takim razie DESKA WARSTWOWA DĄB JASPISOWY LAKIER to idealna propozycja dla Ciebie. Jego wymiary to 15/4 x 135 x 600-1800 mm, grubość 15 mm, a grubość warstwy dekoracyjnej to 4 mm. Jest w klasycznej tonacji. DESKA WARSTWOWA DĄB JASPISOWY LAKIER jest 1-lamelowa i dwuwarstwowa. Została wykonana z dębu. Powinna zostać zamontowana na klej. Jest świetną propozycją do salonu, sypialni, kuchni czy na korytarz. Sprawdzi się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Jej powierzchnia została wykończona lakierem półmatowym. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt DESKA WARSTWOWA DĄB JASPISOWY LAKIER.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Dwuwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier półmatowy |
| Opór cieplny: | 0.089 m² K/W |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 4 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz elementu wykończeniowego, który zapewni Ci komfort i wygodę w pomieszczeniu? W takim razie DESKA WARSTWOWA DĄB JASPISOWY LAKIER to idealna propozycja dla Ciebie. Jego wymiary to 15/4 x 135 x 600-1800 mm, grubość 15 mm, a grubość warstwy dekoracyjnej to 4 mm. Jest w klasycznej tonacji. DESKA WARSTWOWA DĄB JASPISOWY LAKIER jest 1-lamelowa i dwuwarstwowa. Została wykonana z dębu. Powinna zostać zamontowana na klej. Jest świetną propozycją do salonu, sypialni, kuchni czy na korytarz. Sprawdzi się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Jej powierzchnia została wykończona lakierem półmatowym. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt DESKA WARSTWOWA DĄB JASPISOWY LAKIER.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Dwuwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier półmatowy |
| Opór cieplny: | 0.089 m² K/W |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 4 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska warstwowa dąb jaspisowy lakier
Nr kat. 100315564
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




