deska warstowa lareco dąb złoty jodełka klasyczna natur lakier 1-lamelowy 15/4x135x600 mm
Nr kat. 100413772





opis produktu

1,5x13x80 cm
1,5x13x60 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Dwuwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Opór cieplny: | 0.089 m² K/W |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 4 mm |
| Wzór: | Jodełka |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
Lareco Sp. z o.o. TADEUSZAKOŚCIUSZKI 69 17-300 SIEMIATYCZE POLSKA bezpieczenstwo@lareco.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu

1,5x13x80 cm
1,5x13x60 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Dwuwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Opór cieplny: | 0.089 m² K/W |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 4 mm |
| Wzór: | Jodełka |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
Lareco Sp. z o.o. TADEUSZAKOŚCIUSZKI 69 17-300 SIEMIATYCZE POLSKA bezpieczenstwo@lareco.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska warstowa lareco dąb złoty jodełka klasyczna natur lakier 1-lamelowy 15/4x135x600 mm
Nr kat. 100413772
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu

1,5x13x80 cm
1,5x13x60 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Dwuwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Opór cieplny: | 0.089 m² K/W |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 4 mm |
| Wzór: | Jodełka |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
Lareco Sp. z o.o. TADEUSZAKOŚCIUSZKI 69 17-300 SIEMIATYCZE POLSKA bezpieczenstwo@lareco.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


