panele podłogowe wodoodporne classen dąb sabi ambience 53689 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100208574
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Sabi Ambience wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy łazience. Format 16x129 cm w grubości 10 mm zapewnia stabilną konstrukcję przez lata użytkowania. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki, uporządkowany charakter. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze słojami. Antystatyczna powłoka skutecznie zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,080 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania paneli z kolekcji Ambience 4V
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambience 4V |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.29 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Sabi Ambience wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy łazience. Format 16x129 cm w grubości 10 mm zapewnia stabilną konstrukcję przez lata użytkowania. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki, uporządkowany charakter. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze słojami. Antystatyczna powłoka skutecznie zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,080 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania paneli z kolekcji Ambience 4V
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambience 4V |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.29 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb sabi ambience 53689 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100208574
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o





