panele podłogowe wodoodporne quick step dąb naturalny satynowy eligna el896 ac4 8mm
Nr kat. 100092367
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Naturalny Satynowy charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala stosować je w kuchni czy łazience bez ryzyka odkształceń. Grubość 8 mm oraz klasa ścieralności AC4 gwarantują stabilność i odporność przy średnim natężeniu ruchu. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia pokrywają się ze wzorem drewna. Satynowe wykończenie w ciepłym odcieniu naturalnego dębu pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu dzięki powstrzymywaniu ładunków elektrycznych. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format wąskiej deski 16x138 cm optycznie powiększa pomieszczenia o nieregularnych kształtach. System montażu click pozwala na szybkie układanie bez użycia kleju. 25-letnia gwarancja potwierdza trwałość produktu z kolekcji Eligna
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Eligna |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Naturalny Satynowy charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala stosować je w kuchni czy łazience bez ryzyka odkształceń. Grubość 8 mm oraz klasa ścieralności AC4 gwarantują stabilność i odporność przy średnim natężeniu ruchu. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia pokrywają się ze wzorem drewna. Satynowe wykończenie w ciepłym odcieniu naturalnego dębu pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu dzięki powstrzymywaniu ładunków elektrycznych. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format wąskiej deski 16x138 cm optycznie powiększa pomieszczenia o nieregularnych kształtach. System montażu click pozwala na szybkie układanie bez użycia kleju. 25-letnia gwarancja potwierdza trwałość produktu z kolekcji Eligna
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Eligna |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb naturalny satynowy eligna el896 ac4 8mm
Nr kat. 100092367
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





