panele podłogowe wodoodporne quick step dąb jasny bielony eligna el1491 ac4 8mm
Nr kat. 100108512
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step DĄB JASNY BIELONY AC4 8 mm charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dlatego sprawdzą się np. w kuchni czy łazience. Klasa ścieralności AC4 zapewnia wysoką odporność na codzienne użytkowanie także w salonie czy sypialni. Grubość 8 mm gwarantuje stabilność i wytrzymałość na odkształcenia. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębu, tworząc autentyczny efekt podłogi drewnianej. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu dzięki specjalnej technologii. Opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format wąskich paneli 16x138 cm optycznie powiększa pomieszczenia o nieregularnych kształtach. Jasny odcień bielonego dębu rozświetla wnętrze i pasuje do różnorodnych aranżacji. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Eligna |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step DĄB JASNY BIELONY AC4 8 mm charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dlatego sprawdzą się np. w kuchni czy łazience. Klasa ścieralności AC4 zapewnia wysoką odporność na codzienne użytkowanie także w salonie czy sypialni. Grubość 8 mm gwarantuje stabilność i wytrzymałość na odkształcenia. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębu, tworząc autentyczny efekt podłogi drewnianej. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu dzięki specjalnej technologii. Opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format wąskich paneli 16x138 cm optycznie powiększa pomieszczenia o nieregularnych kształtach. Jasny odcień bielonego dębu rozświetla wnętrze i pasuje do różnorodnych aranżacji. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Eligna |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb jasny bielony eligna el1491 ac4 8mm
Nr kat. 100108512
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





