dąb marzipan jodła 130 pure deska barlinecka
Nr kat. 100139494
opis produktu
Deska podłogowa dąb z francuskim ułożeniem jodełkowym to połączenie naturalności i szyku. Kolekcja desek podłogowych Barlinek Dąb Marzipan Jodła 130 Pure prezentuje bogaty układ włókien drewna uzyskany w procesie szczotkowania, który dodatkowo podkreśla i impregnuje matowy lakier. Wysokiej jakości deska podłogowa dąb wykazuje odporność i wytrzymałość, która gwarantuje doskonałą kondycję nawet po wielu latach użytkowania. Szara, neutralna, bielona deska podłogowa 14 mm grubości sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: |
|
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Tonacja/barwa: | Szare |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Bestseller: | Tak |
| Grubość: | 14 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deska podłogowa dąb z francuskim ułożeniem jodełkowym to połączenie naturalności i szyku. Kolekcja desek podłogowych Barlinek Dąb Marzipan Jodła 130 Pure prezentuje bogaty układ włókien drewna uzyskany w procesie szczotkowania, który dodatkowo podkreśla i impregnuje matowy lakier. Wysokiej jakości deska podłogowa dąb wykazuje odporność i wytrzymałość, która gwarantuje doskonałą kondycję nawet po wielu latach użytkowania. Szara, neutralna, bielona deska podłogowa 14 mm grubości sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: |
|
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Tonacja/barwa: | Szare |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Bestseller: | Tak |
| Grubość: | 14 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dąb marzipan jodła 130 pure deska barlinecka
Nr kat. 100139494
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




