dąb linen
Nr kat. 100079603
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Trójwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Olej UV |
| Dostawca: | Kahrs |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 3.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Outlet: | Tak |
Kährs AB BOX 805 382 28 NYBRO SZWECJA info@kahrs.se
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Trójwarstwowa |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Olej UV |
| Dostawca: | Kahrs |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 3.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Outlet: | Tak |
Kährs AB BOX 805 382 28 NYBRO SZWECJA info@kahrs.se
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dąb linen
Nr kat. 100079603
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




