deska barlinecka dąb caramel jodełka klasyczna 110 lakier mat 1-lamelowy 14x110x660 mm
Nr kat. 100302452
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe klasyczne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Trójwarstwowa
Barlinek
Klasyczne
Korytarz
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 66.000 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 11 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe klasyczne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Trójwarstwowa
Barlinek
Klasyczne
Korytarz
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 66.000 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 11 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb caramel jodełka klasyczna 110 lakier mat 1-lamelowy 14x110x660 mm
Nr kat. 100302452
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




