celestial 7 wave
Nr kat. 100202350
opis produktu
Jeżeli szukasz niesamowitego dywanu, który stworzy niepowtarzalną atmosferę w Twoim domu to dywan Celestial 7 Wave stanie na wysokości tego zadania. Tęczowe kolory połączone z interesująca grafiką zachwycą wszystkich domowników oraz gości. Nadaje się do salonu i pokoju młodzieżowego. Nowoczesny dywan został wykonany z polipropylenu. Będzie dobrym rozwiązaniem w domu, w którym zostało zamontowane ogrzewanie podłogowe. Jest hipoalergiczny – nie wywołuje reakcji alergicznych. Nie przyciąga kurzu, jego włókna uniemożliwiają rozwój bakterii i roztoczy. Dywan Celestial 7 Wave ma wymiary 1,20 x 1,80 m. Produkt został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 11 mm |
| Waga całkowita: | 2320 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.80 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli szukasz niesamowitego dywanu, który stworzy niepowtarzalną atmosferę w Twoim domu to dywan Celestial 7 Wave stanie na wysokości tego zadania. Tęczowe kolory połączone z interesująca grafiką zachwycą wszystkich domowników oraz gości. Nadaje się do salonu i pokoju młodzieżowego. Nowoczesny dywan został wykonany z polipropylenu. Będzie dobrym rozwiązaniem w domu, w którym zostało zamontowane ogrzewanie podłogowe. Jest hipoalergiczny – nie wywołuje reakcji alergicznych. Nie przyciąga kurzu, jego włókna uniemożliwiają rozwój bakterii i roztoczy. Dywan Celestial 7 Wave ma wymiary 1,20 x 1,80 m. Produkt został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 11 mm |
| Waga całkowita: | 2320 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.80 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
celestial 7 wave
Nr kat. 100202350
Pamiętaj o










