dywan nowoczesny canvas mons 80x150
Nr kat. 100323338
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Tak
80 cm x 150 cm
Dywany żółte
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Balta
Polipropylen
Szare
Dywany retro
Żółte
Geometryczny
Retro
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Balta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Tak
80 cm x 150 cm
Dywany żółte
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Balta
Polipropylen
Szare
Dywany retro
Żółte
Geometryczny
Retro
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Balta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny canvas mons 80x150
Nr kat. 100323338
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






