DYWAN TRADYCYJNY SERAPI J.RUBIN
1/1

opis produktu

Dywan SERAPI J.RUBIN doskonale podkreśli tradycyjny charakter wnętrza, dodając mu niebanalnego uroku. Dzięki niemu osiągniesz duży efekt i dokonasz szybkiej metamorfozy. Produkt SERAPI J.RUBIN to prostokąt o wymiarach 170 x 235 cm. Tkany jest maszynowo. Wytworzony jest w 100 % z wełny. Cechuje go wyjątkowa trwałość i wytrzymałość. Wykazuje właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne. Runo dywanu SERAPI J.RUBIN jest sprężyste i nie odkształca się. Pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności powietrza, chłonąc jej nadmiar. Jest odporne na zabrudzenia, a jego czyszczenie nie jest skomplikowane.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Tradycyjne
Materiał:100% Wełna
Marka:Dywilan
Gwarancja:2 lata
Kolor:Beżowe
Wysokość runa:9 mm
Waga całkowita:2800 g/m2
Wzór:
  • Perski
  • Orientalny
Rozmiar:1.70 x 2.35 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:Do salonu
Ogrzewanie podłogowe:Tak
Produkt Eko:Tak

Opinie

dywan tradycyjny serapi j.rubin

Nr kat. 100092607

1 729 zł/szt

Raty 20 x 0%

Wymiary:

1.70 x 2.35 m

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłamy w 5 tygodni

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.