dywan nowoczesny quarry grey beige 240x300 cm
Nr kat. 100256939
opis produktu
DYWAN QUARRY QUA04 GREY BEIGE to dywan nowoczesny utrzymany w odcieniach beżu i szarości, który wyróżnia nieszablonowy i oryginalny deseń. Dywan do sypialni, jak również salonu, mierzy 240 x 300 cm. Łatwy w pielęgnacji model wykonany został z syntetycznych włókien polipropylenowych z dodatkiem poliestru, który zapewnia naturalny wygląd powierzchni. Dywan tkany maszynowo wykazuje właściwości odporne na szkodliwe działanie czynników mechanicznych – w tym zabrudzenia, przetarcia, przebarwienia oraz wgniecenia. Objęty 2-letnią gwarancją dywan szary to doskonałe rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, loft oraz industrialnych.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany z poliesteru
Dywany 250x350
Dywany niebieskie
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Beżowe
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1900 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN QUARRY QUA04 GREY BEIGE to dywan nowoczesny utrzymany w odcieniach beżu i szarości, który wyróżnia nieszablonowy i oryginalny deseń. Dywan do sypialni, jak również salonu, mierzy 240 x 300 cm. Łatwy w pielęgnacji model wykonany został z syntetycznych włókien polipropylenowych z dodatkiem poliestru, który zapewnia naturalny wygląd powierzchni. Dywan tkany maszynowo wykazuje właściwości odporne na szkodliwe działanie czynników mechanicznych – w tym zabrudzenia, przetarcia, przebarwienia oraz wgniecenia. Objęty 2-letnią gwarancją dywan szary to doskonałe rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, loft oraz industrialnych.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany z poliesteru
Dywany 250x350
Dywany niebieskie
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Beżowe
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1900 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240x300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny quarry grey beige 240x300 cm
Nr kat. 100256939
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać











