dywan tradycyjny pierre cardin elysee haut silver 200x290 cm
Nr kat. 100188242
opis produktu
Pierre Cardin Elysee Haut Silver, to duży (2m x 2,9m) dość ciemny dywan wzorowany na stylu vintage. Dywan jest szary, udekorowany klasycznym wzorem, wpisującym go w tradycyjne style. Pierre Cardin to prostokąt tkany maszynowo z mieszanki akrylu, wiskozy i innych. Taki skład powoduje, że dywan jest łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na zabrudzenia, bakterie i pleśń. Wiskoza sprawia, że dywany są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku . Akrylowi zaś zawdzięczają właściwości izolacyjne, dzięki czemu trzymają ciepło. Pierre Cardin Elysee Haut Silver z pewnością najlepiej będzie się prezentował w dużym salonie.
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
VINTAGE
Dywany prostokątne
ART DECO
Dywany do salonu
Dywany tradycyjne
Dywany Pierre Cardin
Dywany 200x300
Dywany tencel
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Pierre Cardin
Dywany szare
Dywany srebrne
Dywany skandynawskie
Tencel
Dywany industrialne
Szare
Dywany z frędzlami
Srebrne
Dywany retro
Dywany perskie
Dywany tureckie
Skandynawski
Retro
Perski
Industrialny
Turecki
Z frędzlami
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 40% Wiskoza / 40% Inne / 20% Akryl |
| Marka: | Pierre Cardin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Pierre Cardin Elysee Haut Silver, to duży (2m x 2,9m) dość ciemny dywan wzorowany na stylu vintage. Dywan jest szary, udekorowany klasycznym wzorem, wpisującym go w tradycyjne style. Pierre Cardin to prostokąt tkany maszynowo z mieszanki akrylu, wiskozy i innych. Taki skład powoduje, że dywan jest łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na zabrudzenia, bakterie i pleśń. Wiskoza sprawia, że dywany są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku . Akrylowi zaś zawdzięczają właściwości izolacyjne, dzięki czemu trzymają ciepło. Pierre Cardin Elysee Haut Silver z pewnością najlepiej będzie się prezentował w dużym salonie.
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
VINTAGE
Dywany prostokątne
ART DECO
Dywany do salonu
Dywany tradycyjne
Dywany Pierre Cardin
Dywany 200x300
Dywany tencel
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Pierre Cardin
Dywany szare
Dywany srebrne
Dywany skandynawskie
Tencel
Dywany industrialne
Szare
Dywany z frędzlami
Srebrne
Dywany retro
Dywany perskie
Dywany tureckie
Skandynawski
Retro
Perski
Industrialny
Turecki
Z frędzlami
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 40% Wiskoza / 40% Inne / 20% Akryl |
| Marka: | Pierre Cardin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny pierre cardin elysee haut silver 200x290 cm
Nr kat. 100188242
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






