dywan nowoczesny paris prs 504 taupe
Nr kat. 100261771
opis produktu
DYWAN PARIS PRS 504 TAUPE to elegancki dywan nowoczesny o wymiarach 200 x 290 cm. Prezentowany model utrzymany w odcieniach écru oraz beżu wyróżnia się ciekawym i „rozmytym” deseniem inspirowanym misternym, tradycyjnym wzornictwem. Dywan tkany maszynowo z włókien syntetycznych – poliestru oraz polipropylenu – zapewnia subtelny połysk, miękkość oraz wysoki komfort użytkowania. Łatwy w pielęgnacji oraz odporny na czynniki mechaniczne, charakteryzuje się elastyczną i sprężystą strukturą, która nie ulega udeptywaniu oraz ścieraniu.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany ecru
Dywany beżowe
Nie
Dywany do salonu
Dywany 200x300
Dywany brązowe
Dywany z poliesteru
Nowoczesne
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Poliester
Dywany glamour
Dywany loftowe
Beżowe
Brązowe
Ecru
Loft
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 50% Poliester / 50% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN PARIS PRS 504 TAUPE to elegancki dywan nowoczesny o wymiarach 200 x 290 cm. Prezentowany model utrzymany w odcieniach écru oraz beżu wyróżnia się ciekawym i „rozmytym” deseniem inspirowanym misternym, tradycyjnym wzornictwem. Dywan tkany maszynowo z włókien syntetycznych – poliestru oraz polipropylenu – zapewnia subtelny połysk, miękkość oraz wysoki komfort użytkowania. Łatwy w pielęgnacji oraz odporny na czynniki mechaniczne, charakteryzuje się elastyczną i sprężystą strukturą, która nie ulega udeptywaniu oraz ścieraniu.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany ecru
Dywany beżowe
Nie
Dywany do salonu
Dywany 200x300
Dywany brązowe
Dywany z poliesteru
Nowoczesne
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Poliester
Dywany glamour
Dywany loftowe
Beżowe
Brązowe
Ecru
Loft
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 50% Poliester / 50% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny paris prs 504 taupe
Nr kat. 100261771
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



